خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی دلان

شرکت دلان با توجه به نیاز مشتریان، ضمن دسته بندی سوالات مشتریان گرامی، توضیحاتی درمورد روند ارائه سفارش ویژه به کارگاه دلان همچنین روند توزیع و تولید محصولات عنوان می نماید.

معرفی برند دلان و محصولات آن

۱- دلان و خدمات آن چیست؟

پاسخ : دلان فشن یکی از مارکهای معتبر و ثبت شده در اداره کل ثبت شرکت ها – سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ایران است که فعال درعرصه مُد وبخصوص زیورآلات (با استفاده از تایپوگرافی و هنر مدرن خوشنویسی) می باشد. زیور آلات دلان با الهام از مفهوم و نام واژه ها برای بانوان و آقایان طراحی و تایپوگرافی شده؛ سپس در کارگاه تولیدی به گوشواره، دستبند، گردنبند و حتی خلخال (که یکی از قدیمی ترین آویزهای بانوان ایرانی بوده) و غیره تبدیل می گردند.

۲- دلان چه محصولاتی تولید می کند؟

پاسخ: در وضعیت حاضر محصولاتی از قبیل گوشواره، گردنبند، دستبند، پابند ( خلخال) در دلان تولید می شود که با گذشت زمان و فعالیتهای تخصصی کارگاه هنری دلان، تولیدات دیگری نیز به جمع آثار و محصولات در بخش پوشاک، متعلقات مُد و … اضافه خواهد شد؛ که این تولیدات بصورت هفتگی یا ماهیانه از طریق خبرنامه، به پست الکترونیک مشتریان عضو باشگاه دلان ارسال می گردد.

۳- زیورآلات دلان با چه جنس هایی تولید می شوند؟

پاسخ: زیورآلات دلان (که در قالب های متعدد مصرفی خلق می شوند) با جنس هایی از قبیـل آلیـاژ دلان (با آبکاری و بدون آبکاری طلا)، نقره و طلا تولید می گردند.

۴- آلیاژ دلان چیست؟

پاسخ: این آلیاژ که تنها در کارگاه دلان با ترکیبی از چند آلیاژ مختلف در درجه حرارت متغیر و با ترکیب وزنی متفاوت تولید می شود؛ از لحاظ رنگ و جنس، ماندگاری بیشتری نسبت به آلیاژی با همان پایه قیمت دارد. چه بسا با انجام آبکاری طلا بر روی محصولات با جنس آلیاژ دلان، قدرت و شباهت آن به جنس طلا بیشتر شده و از نظر ماندگاری، عمر بیشتری خواهد داشت. اما این نکته حائز اهمیت است که تنها جنس طلا خالص تغییر رنگ ندارد. بنابراین ماندگاری هر جنس به نوع محافظت از آن همچنین قدرت ماندگاری مادام العمر آن بستگی دارد.

۵- آیا می توانم محصولات و طرح های موجود در سایت دلان را با جنس طلا سفارش دهم؟

پاسخ: بله ، برای سفارش طرح ها و محصولات موجود در سایت دلان با جنس طلا می توانید از طریق منو سفارش ویژه با ذکر لینک محصول به همراه نام آن اقدام به سفارش نمایید.

لازم به ذکر است که شما می بایست در بخش توضیحات، شرح کامل در ارتباط با وزن و سایز تقریبی خود را درج نمایید تا پیش فاکتور برای شما ارسال گردد. پس از واریز مبلغ،محصول مورد نظر شما با جنس طلا خالص تولید شده و به نشانی شما که در فرم سفارش ویژه ثبت کرده اید، ارسال می شود.

۶- برای سفارش محصول با جنس آلیاژ دلان و با آبکاری طلا یا جنس نقره چه باید کرد؟

پاسخ: پس از وارد شدن به صفحه ی اختصاصی هر یک از محصولات دلان می توانید تصویر محصول را در سمت چپ مشاهده کنید و از سمت راست ضمن بررسی و مطالعه توضیحات هر یک از محصولات، نسبت به انتخاب گزینه ی با آبکاری طلا ” و یا محصول با جنس نقره اقدام نمایید. برای این انتخاب ها کافی است بر روی کادر مربع شکل کنار هر یک از این دو مورد کلیک کرده و محصولی با آبکاری طلا و یا با جنس نقره را انتخاب کنید و پس از آن بر روی گزینه ی ” افزودن به سبد خرید” کلیک نمایید.

۷- برای بالا بردن عمر و ماندگاری محصولات چه باید کرد؟

پاسخ: ماندگاری و عمر هر محصولی (زیورآلات)، نه تنها به نوع جنس آن بستگی دارد؛ بلکه به محافظت شما از آن نیز مربوط می شود. قطعاً طلا با توجه به جنس خاصی که دارد، تغییر رنگ نداشته و ثبات رنگ دائمی دارد. اما هر جنسی به غیر از طلا با گذشت زمان و همچنین عدم محافظت آن از آب هایی با کلر بالا (مانند آب استخرها)، همچنین مواجهه با الکل، اسپری و ادکلن دچار هوازدگی سریع شده و تغییر رنگ می دهد. لذا برای بالا بردن عمر و نگهداری محصولات با جنسهایی مثل آلیاژ دلان و نقره توصیه می شود. محصولات با جنس آلیاژ دلان حتماً با آبکاری طلا سفارش داده شوند تا محافظت بهتر و رنگ زیبا تری داشته باشند همچنین از مواجهه نقره و آلیاژ دلان با الکل( اسپری، ادکلن و سایز مواد شیمیایی) همچنین آب با کلر بالا مانند آب استخر و از همه مهم تر ایجاد خش و شکستگی بر روی محصولات جلوگیری به عمل آید تا عمر بالا و زیبایی پایداری داشته باشند.

۸- آیا زیورآلات حساسیت زا هستند؟

پاسخ: گاهی اوقات افرادی به دلیل حساسیت پوستشان به بعضی از زیورآلات با جنسهای مختلف واکنش نشان می دهند. نوع شدید واکنش فیزیکی به جواهرات که شامل واکنش پوستی و ایجاد حساسیت است، ‌عموما به دلیل وجود نیکل‌ در زیورآلات تزئینی است. در واقع اکثر مشکلات را همین نیکل موجب می‌شود. آلیاژ دلان به همین دلیل فاقد جنس نیکل است؛ اما گاهی اوقات افرادی حتی به جنس طلا و نقره نیز حساسیت دارند که توصیه می کنیم در صورت وجود حساسیت از جنس های دیگری استفاده نمایند.

۹- چگونه از اصل بودن محصولات دلان اطمینان حاصل کنیم؟

پاسخ: در وضعیت حاضر تنها مرجع رسمی فروش محصولات دلان، وبسایت www.delanfashion.com است و این برند فقط از طریق فروش اینترنتی محصولات (از سایت دلان)، امنیت اصل بودن را برای مشتریان تضمین می کند.

ولی برای جلوگیری از جعل محصولات و امنیت خرید مشتریان، موارد ذیل لحاظ شده است که توصیه می کنیم مشتریان فهیم دلان با بررسی نکات زیر از اصل بودن محصولات دلان اطمینان حاصل نمایند:

۱- حک نشانه ی دلان پشت هر یک از محصولات به همراه کد ثبت آثارهنری در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

۲- ارائه دفترچه محصول که دارای برچسب کد ویژه ی خریدار و ممهور به هولوگرام است.

۳ – مراجعه به حساب کاربری خود در سایت دلان و مشاهده ی شماره و شرح سفارش

۱۰- زنجیر یا بند چرمی زیورآلات با چه جنسی هستند و به چه صورت می توان با هر جنس سفارش داد؟

پاسخ: زنجیر یا بند چرمی محصولاتی از قبیل گردنبند، دستبند و پابند موجود در سایت دلان بصورت رایگان و هدیه به مشتریان دلان ارائه می گردد. لذا مشتریان می توانند هر یک از این موارد را از صفحه ی پرداخت (صفحه ی آخر تکمیل فرآیند خرید) و در بخش توضیحات، بصورت اختصاصی سفارش دهند. اما با توجه به عدم تولید این موارد یعنی زنجیر سفید یا طلایی و بند چرمی نازک از سوی دلان، کیفیت آنها قابل تایید از سوی دلان نیست و دلان صرفاً مدالها یا گوشواره ها را مورد تایید کیفی قرار می هد. لذا مشتریان می توانند در صورت تمایل با توجه به متعدد بودن طرحهای زنجیر و بند چرمی شخصاً اقدام به تهیه نوع خاص از آنها نمایند . لازم به ذکر است که این مورد در ارتباط با سفارشات ویژه دلان نیز جاری می باشد.

۱۱- ویژگی طراحی های دلان چیست؟

پاسخ: طرح های دلان با توجه به تایپوگرافی و خوشنویسی منحصر به فرد و متمایزی که دارند به راحتی قابل تمیز دادن از سایر محصولات مشابه هستند. این محصولات با ظرافت خاص و با در نظر گرفتن روحیه و فضای هر یک از واژه ها و حتی حروف طراحی و خطاطی می شوند.

در کارگاه هنری دلان، واژه، نام، نشانه و یا نشانه نوشت ها پس از طراحی اولیه که بصورت خطاطی و تایپوگرافی می باشد؛ به صورت دستی اتود زده می شوند و پس از ساماندهی فرم، همچنین ساختار و نوع استفاده آنها، برای تولید به کارگاه فنی منتقل می گردند. محتوای بصری و مفهومی تمام آثار برگرفته از واژه های فارسی است که نوع شکل گیری، طراحی و ساخت آنها با مفهوم و محتوای هر واژه، ارتباط مستقیم دارد. نوع آوری در خط فارسی، همچنین حفظ زیباشناسی بصری از امتیازات طراحی هنری این بخش می باشد. لازم به ذکر است که محصولات دلان به زبانهای فارسی، ارمنی، انگلیسی، عربی و… نیز تولید می شوند. که در صورت موجود نبودن در وبسایت دلان مشتریان می توانند بصورت اختصاصی سفارش ویژه دهند.

روند سفارش ویژه به شرکت دلان به چه صورت است؟

۱- آیا می توانم نام یا کلمه ی خاصی را به دلان سفارش دهم؟

پاسخ:  بله ، لازم به ذکر است که این برند تجـاری با احترام به علاقه و نظر مخاطبین، بخشی در وب سایـت رسمـی اش به نام “سفارش ویژه”  ایجاد کرده است که مشتریان می توانند بواسطه فرم سفارش ویژه برای دلبستگان و دوستان خود هر واژه و کلمه ای را بصورت اختصاصی همچنین با هر جنس و جزئیاتی سفارش دهند.
بخش سفارش ویژه سایت دلان این امکان را به شما می دهد که نه تنها نمونه سفارشات ویژه مشتریان را مشاهده نمایید. بلکه با مطالعه اطلاعات درج شده از روند سفارش ویژه ، از طریق فرم سفارش ویژه، سفارش خود را ثبت و ارسال کنید تا پیش فاکتور از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد.

۲- آیا سفارش ویژه هزینه بیشتری نسبت به محصولات موجود در سایت دارد؟

پاسخ:  بله ، به دلیل طراحی اختصاصی و انحصاری همچنین هزینه ی تولید ویژه برای سفارش دهنده ، قیمت سفارشهای این بخش بطور تقریبی بیش از سه برابر محصولات موجود در سایت می باشد.

۳- آیا می توانم به دلان، سفارش ویژه با جنس طلا بدهم؟

پاسخ:  بله ، محصولات دلان با سه جنس طلا، نقره و آلیاژ دلان تولید می شوند. برای سفارش جنس طلا می بایست از منو سفارش ویژه اقدام به ارائه سفارش کنید و با ذکر توضیحات شامل: واژه یا طرح مورد نظر، وزن تقریبی، سایز (طول و عرض)، سفارش خود را ثبت نمایید تا پیش فاکتور از طریق ایمیل رسمی دلان به نشانی order@delanfashion.com برای شما ارسال شود.

۴- آیا سفارشات ویژه بصورت اختصاصی هستند و طرح سفارش داده شده تنها یکبار و برای سفارش دهنده تولید می شود؟

پاسخ:  بله ، سفارشات ویژه ای که شامل طراحی جدید و خاص باشند؛  کاملاً اختصاصی بوده و طرح نهایی تایید شده از سوی سفارش دهنده، قفط برای ایشان تولید می گردد و به هیچ وجه برای شخص دیگری مورد استفاده قرار نمی گیرد. بدیهیست طرح های اختصاصی سفارش داده شده، بین یک تا چهار مورد می باشند  که مشتری تنها مالک یک طرح خواهد بود و حق امتیاز سایر طرحها از وی سلب می گردد.

۵- آیا می توانم طرح یا طراحی های خودم را سفارش ویژه بدهم؟

پاسخ:  بله ، چنانچه طرح یا طراحی های شما بصورت وکتور (خطی) طراحی شده باشند و نیازی به تغییر و ویرایش آن برای ساخت زیورآلات نباشد. می توانید از طریق منو سفارش ویژه سفارش خود را ثبت کنید و تصویر آنرا از طریق ایمیل order@delanfashion.com ارسال کنید؛ تا پیش فاکتور برای شما صادر گردد.

۶- زمان آماده سازی طرح و تولید سفارش ویژه چه مدت می باشد؟

پاسخ:  پس از وایز هزینه بخش سفارش ویژه که از طریق ایمیل برای مشتریان بصورت پیش فاکتور ارسال می گردد، طرح بین یک تا سه روزکاری ارسال می شود و بعد از تایید ( یک) طرح نهایی نیز مدت زمان تولید و ارسال آن نیز بین سه تا پنج روزبطول می انجامد.

۷- چرا با وجود درخواست من برای سفارش ویژه، ایمیل محتوی پیش فاکتور دریافت نکرده ام؟

پاسخ:  کارشناسان بخش فروش دلان تلاش دارند در کمترین زمان و با بیشترین دقت، پیش فاکتورهای بخش سفارش ویژه را برای مشتریان ارسال نمایند. این زمان ممکن است بین یک تا سه روز کاری بطول بیانجامد. اما گاهی اوقات به دلیل حجم بالای سفارشات ویژه این روند با تاخیر انجام می گردد.
ولی با این وجود امکان دارد پس از ارسال ایمیل پیش فاکتور، ایمیلها اسپم شده و در بخش inbox مشاهده نشوند. لذا لطفاً ایمیل‌های اسپم – هرزنامه (spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که سفارشات ویژه تنها از طریق ایمیل order@delanfashion.com ارسال می گردند .* لذا به آدرس دقیق ایمیل ارسالی دقت فرمایید.

۸- چطور می توانم طرحی را که قبلا سفارش ویژه داده ام، مجدداً برای یک محصول دیگر (بطور مثال گوشواره) سفارش دهم؟

پاسخ:  مشتریان بخش سفارش ویژه دلان می توانند با ارسال کد سفارش (اختصاصی خود) از طریق منو سفارش ویژه سایت، اقدام به دریافت پیش فاکتور مجدد برای محصولی دیگر اما با طرحی که اخیراً هزینه ی طراحی آنرا پرداخت کرده اند اقدام نمایند. طرح های بخش سفارش ویژه به نام سفارش دهنده و تنها با دسترسی به کد سفارش ویژه در استودیو طراحی دلان ثبت گردیده است و مشتریان قادر به سفارش مجدد آن خواهند بود که در اینصورت هزینه ی طراحی از کل مبلغ کسر خواهد شد.

در صورتی که سفارش را دریافت نکردم قابل پیگیری می باشد؟

۱- دوست دارم از دلان خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم؛ چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، محصول به دست من می‌رسد؟

پاسخ: سابقه فعالیت چندساله وبسایت و مجموعه دلان، همچنین ثبت این شرکت و سامانه در ادارات و مراجع قانونی و دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت دلان با کلیک بروی نماد و مشاهده جزئیات مندرج، از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.
همچنین شرکت دلان با سابقه فعالیت و تحویل موفق سفارشات (بطور کامل) به مشتریان متعدد خود در سرتاسر کشور و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان (شامل کارت پستال، بسته بندی و جعبه محصولات با نشان دلان، کارت گواهی خریدار ممهور به هالوگرام، کاتالوگ ویژه و کد فروش)، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان برند پیشرو در زمینه تجارت الکترونیک در بخش مُد و زیورآلات نزد مشتریان و نهادهای نظارتی شناخته شده است.

۲- چطور یک محصول را در وب سایت دلان جستجو کنم؟

پاسخ: برای جستجوی محصول، نام و یا واژه مورد نظرتان می توانید از طریق گزینه موجود در بخش بالایی سایت دلان ( فرم کناری گزینه سبد خرید)  با عنوان  “جستجو” همچنین با مراجعه به صفحه محصولات و کلیک بر روی بخش بالایی همان صفحه اقدام به جستجوی محصول مورد نظر خود کنید. لازم به ذکر است که موتور جستجوی سایت دلان با توجه به حساسیت بالایی که دارد تمامی موارد مشابهه محصول مورد نظر شما را جستجو کرده و در صفحه ای جدید به شما نمایش می دهد.

۳- طریقه خرید محصولات موجود در سایت دلان به چه صورت است؟

پاسخ:  شما می توانید برای خرید هر یک از محصولات موجود در سایت دلان، به صفحه ی اختصاصی هر محصول(با کلیک کردن بر روی تصویر محصولات) وارد شوید؛ مشخصات و توضیحات آنرا مشاهده نمایید.
در صورت تمایل به آبکاری شدن محصول بروی گزینه “آبکاری”  کلیک کرده و یا برای سفارش همان محصول با جنس نقره، روی گزینه ی “نقره” کلیک  نمایید که در ذیل آن بخش نیز قیمت کل مشخص می گردد. سپس به بخش سبد خرید (گزینه موجود در منوها) وارد شده، نوع ارسال پستی آنرا مشخص نمایید. با کلیک کردن بر روی گزینه ی اتمام فرآیند خرید به بخش پرداخت وارد شوید. مشخصات خود را برای ارسال مرسوله وارد کنید و سپس با انتخاب درگاه بانک، گزینه ی سفارش را کلیک کرده و به درگاه بانک وصل شده و هزینه را اینترنتی پرداخت کنید. اکنون محصول مورد نظر شما خریداری شده است و پس از آماده سازی برای شما ارسال می گردد.

۴- آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

پاسخ:  بله ، شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را از طریقه وبسایت دلان ثبت کنید.

۵- آیا برای خرید از دلان، باید حتما در سایت عضو باشم؟

پاسخ:  خیر، اما با این که بدون وارد شدن به حساب کاربری در سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید و هزینه را از طریقه پایانه های بانک پرداخت کنید. به شما توصیه می کنیم برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش، حساب کاربری خود را ایجاد کنید و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل نمایید.
با عضویت در وبسایت دلان می‌توانید:
۱- مطمئن تر و ساده‌تر خرید کنید.
۲- به راحتی سوابق خرید و فعالیت‌های خود را مدیریت کنید.
۳- از روند ارسال سفارش مطلع شوید.
۴- نقد، بررسی و نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
۵- در جریان فروش‌های ویژه قرار گرفته و کارت تخفیف دریافت کنید.

۶- چگونه از تخفیف دلان مطلع شویم و کارت تخفیف دریافت کنیم؟

پاسخ:  برای اطلاع از تخفیف و دریافت کارت آن می توانید عضو خبرنامه دلان شوید که در بخش پایینی وبسایت دلان، موجود است. در صورت انتشار کارت های تخفیف، از طریق ایمیل به اعضای باشگاه دلان اطلاع داده می شود. این کارت ها که محتوی کد خاصی می باشند در صفحه ی پرداخت و یا سبد خرید از طریق گزینه ی (کارت تخفیف) قابل استفاده می باشند.

۷- می‌‏توانم سفارشم را ابطال کنم یا تغییر بدهم؟

پاسخ:  تا پیش از تایید نهایی سفارش و کلیک بروی آیکون اتمام خرید شما می‌توانید سفارش را از سبد خرید خود حذف و یا اصلاح کنید. پس از تایید نهایی سفارش و اتمام خرید و در مرحله پرداخت و ثبت سبد، شما قادر به حذف و تغییر سفارش نیستید.

۸- بعد از ثبت سفارش، برای اطمینان از پردازش آن باید با دلان تماس بگیرم؟

پاسخ:  خیر، پس از انجام مراحل خرید و ثبت سفارش،  پردازش درگاه های پرداخت به صورت خودکار از طریق ایمیل (ثبت شده شما) اطلاع‏ رسانی خواهد شد و در صورتی که نیاز باشد؛ کارشناسان فروش دلان با شما تماس خواهند گرفت.

۹- محصولاتی که موجود نیستند، چه زمانی در سایت برای فروش عرضه خواهند شد؟

پاسخ:  گاهی به دلایل مختلف مانند سفارشات بالا و یا موارد پیش بینی نشده، وضعیت برخی از محصولات در وب سایت به “ناموجود” تغییر پیدا می‏‌کند یا تولید محصولات و طرح های جدید و ارائه آنها با تاخیر زیاد انجام می شود و اعلام زمان دقیق عرضه آنها ممکن نیست.
با این وضعیت دلان تلاش می‏‌کند تا این محصولات مجدداً در کمترین زمان در وب سایت ارائه شوند. در صورتی که قصد خرید محصولی را دارید که در وبسایت دلان موجود نیست، می‏‌توانید برای اطلاع از موجود شدن و عرضه کالا در سایت دلان، از سرویس ” محصول مورد نظر خود را پیدا نکردید؟! ” که در صفحه محصولات و در بخش سمت راست قرار دارد، استفاده کنید تا به هنگام عرضه آن محصول در سایت، از طریق ایمیل یا پیامک به شما اطلاع رسانی شود.

۱۰- آیا محصولات عرضه شده در سایت دلان اصلی، نو و مطابق با اطلاعات سایت هستند؟

پاسخ:  بله ، تمامی محصولات عرضه شده در دلان اصلی و نو هستند. دلان به هیچ وجه محصول غیر اصلی و کارکرده ارائه نمی‌‏کند.

۱۱- آیا تعداد خرید از یک محصول در وبسایت دلان محدودیتی دارد؟

پاسخ:  به طور کلی محدودیتی برای سفارش محصولات از سوی یک خریدار و مصرف کننده اصلی وجود ندارد. با این وجود، موجودی قابل فروش برای هر محصول در هر زمان متفاوت است. برخی اوقات محدودیت‏‌هایی در تعداد قابل سفارش از یک محصول اعمال می‏‌شود. لازم به ذکر است که سفارش عمده می بایست منطبق با سیاست های دلان بوده و در صورت مشاهده موردی مبنی بر خریداری محصولات برای عرضه در فروشگاه یا موارد مشابهه، پیگرد قانونی داشته و از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد شد.

۱۲- پیش از خرید محصول، چگونه می‏‌توانم از این که محصول در انبار موجود باشد، مطلع بشوم؟

پاسخ:  برای اطلاع از موجود بودن محصول در انبار می توانید با شماره مستقیم دلان تماس حاصل کنید و یا از طریق بخش “تماس با ما” از موجود بودن محصول مورد نظرتان مطلع گردید. بدیهیست در صورتی که محصول به دلیل سفارشات اخیر در انبار موجود نباشد، پس از تایید سفارش و ظرف سه تا پنج روز تولید و از طریق پست برای مشتریان ارسال می گردد.

۱۳- برای انتخاب و خرید محصول از سایت دلان نیاز به مشاوره دارم، راهی وجود دارد که در تصمیم‏ گیری به من کمک کند؟

پاسخ:  کارشناسان بخش فروش دلان تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر محصول و حتی سفارش ویژه در سایت موجود، کافی و روشن باشد. اما با این وجود می توانید از طریق شماره تماس مستقیم دلان، یا منو “تماس با ما”  اقدام به پرسش سوالات خود نمایید. اما پیش از پرسش هر سوال توصیه می کنیم به بخش سوالات متداول مراجعه کرده و سوالات آن صفحه را مطالعه نمایید.

۱۴- آیا می‌توانم برای شخص دیگری از دلان خرید کنم و سفارش تحویل آن شخص شود؟

پاسخ:  بله ، پس از انتخاب محصولات موردنظر و اضافه کردن آنها به سبد خرید، با مراجعه به صفحه سبد خرید و انتخاب روشهای پستی و پس از آن در صفحه پرداخت، اطلاعات گیرنده محصول را وارد کنید و در بخش اطلاعات بیشتر (توضیحات سفارش) هدیه بودن مرسوله را ذکر کنید. توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت محصول باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

۱۵- از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‏‌ام، چگونه می‌‏توانم مطلع شوم؟

پاسخ:  دلان با ارسال ایمیل (به آدرس ثبت شده از سوی شما)‏، مرحله به مرحله وضعیت سفارش را به شما گزارش می‏‌کند. همچنین برای اطلاع از وضعیت سفارش، می‏‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و در بخش سفارشات پروفایل شخصی خود از وضعیت آن مطلع شوید.

آیا می توانم در سایت دلان حساب کاربری داشته باشم؟

۱- آیا امکان ویرایش مشخصات حساب کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

پاسخ:  بله ، شما می‏‌توانید مشخصات حساب کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با مراجعه به بخش آدرس صورتحساب در قسمت پایینی همان صفحه و کلیک بروی گزینه “ویرایش”  به صفحه‏‌ ی “ویرایش آدرس” منتقل ‏‌شوید و در بخش “آدرس صورتحساب”  اطلاعات خود را ویرایش و با کلیک بر روی گزینه “ذخیره آدرس” اطلاعات جدید را ثبت نمایید.
برای تغییر ایمیل، با همان ایمیلی که ثبت نام کرده‏‌اید به support@delanfashion.com ایمیل بزنید. تا کارشناسان ما تغییرات لازم را برای شما اعمال کنند.
اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.

۲- چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟

پاسخ:  مشتری گرامی لطفاً ایمیل‌های اسپم (spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی  اوقات spam می‌شوند. از اینرو توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

۳- آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود از محصولات سایت دسترسی داشته باشم؟

پاسخ: بله ، چنانچه پیش از خرید حساب کاربری ساخته باشید؛ می توانید به اطلاعات قبلی دسترسی پیدا کنید. برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “حساب کاربری” خود در بالای سایت کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

امکان پرداخت آنلاین از طریق چه بانک هایی می باشد؟

۱- مبلغ سفارش خرید محصولات موجود در سایت را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟

پاسخ:  شما تنها می توانید به صورت اینترنتی پرداخت خود را انجام دهید و هنگام ثبت سفارش در مرحله اطلاعات پرداخت شیوه پرداخت خود را انتخاب کنید.
تمامی کاربران و مشتریان دلان می‌توانند از طریق درگاه های اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند.
همچنین مشتریانی که اقدام به ارائه سفارش ویژه می نمایند، می توانند هزینه سفارش ویژه خود را از طریق واریز بانکی یا واریز کارت به کارت به شماره حساب‏‌های اعلام شده در ایمیل پیش فاکتور ارسالی (که تنها از ایمیل order@delanfashion.com ارسال می شود؛) پرداخت کنند.

۲- با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان هزینه سفارش را اینترنتی پرداخت کرد؟

پاسخ:  شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت دلان، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.
هم اکنون بانک‌های آینده، اقتصاد نوین، پارسیان، پاسارگاد، پست بانک، تجارت، توسعه صادرات، رفاه، سامان، سپه، سرمایه، سینا، صادرات، صنعت و معدن، کارآفرین، کشاورزی، مسکن، ملت، ملی، دی، انصار، قرض‌الحسنه مهر ایران، رسالت، ایران زمین، گردشگری، حکمت ایرانیان، توسعه تعاون، قوامین، بانک شهر و موسسه اعتباری توسعه در شبکه شتاب فعال هستند.

 ۳- ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

پاسخ:  گاهی اوقات ممکن است در هنگام پرداخت، شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این وضعیتت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا ۷۲ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

 ۴- آیا می‌‏توانم وجه سفارش خود را به صورت اقساطی پرداخت کنم؟ یا آنکه می توانم برای پرداخت سفارش خود چک بدهم؟

پاسخ: خیر ، همچنین برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، دلان از پذیرش هر گونه چک بانکی معذور است.

۵- آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش اَمن است؟

پاسخ:  پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این شما نه تنها برای خرید از دلان که هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید:
۱-در صفحه درگاه بانک مرجع با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.
۲- قبل از ورود اطلاعات در صفحه اطلاعات پرداخت بانک مرجع از وجود قفل در کنار گزینه https صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید و با ما تماس بگیرید.
۳ – برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

ارسال سفارشات به چه صورت است؟

۱- مدت زمان تولید و تحویل سفارشات خریداری شده به چه صورت است؟

پاسخ: پس از خریداری هر یک از محصولات موجود در سایت، چنانچه محصول در انبار موجود باشد؛ طبق نوع انتخابی ارسال پستی محصول برای شما ارسال خواهد شد. اما چنانچه محصول در انبار موجود نباشد به دلیل دست ساز بودن محصولات دلان، ممکن است تولید آن بین سه تا پنج روز زمان برده و پس از آن برای شما ارسال شود. این زمان برای سفارشات ویژه متغییر است که از طریق ایمیل به مشتریان اطلاع داده می شود.

۲- هزینه ارسال سفارش چگونه محاسبه می‌شود؟

پاسخ:  هزینه‏ ارسال، بسته به شرایط سفارش، محل تحویل و نوع ارسال متفاوت است و در فرم سبد خرید به آگاهی مشتریان می‏‌رسد.

۳- آیا می‏‌توانم محصولاتی را که سفارش داده‌‏ام؛ با مراجعه به مراکز و شعب دلان به صورت حضوری تحویل بگیرم؟

پاسخ:  خیر ، از آنجا که دلان یک فروشگاه اینترنتی است و یکی از اهداف آن کاهش دادن سفرهای درون شهری غیر ضروری‏ است، تحویل حضوری سفارش در محل دلان امکان‌پذیر نیست.

۴- محصولات دلان از چه طریق ارسال می شوند؟

پاسخ: در وضعیت حاضر دو روش پست پیشتاز و پست سفارشی جهت ارسال مرسولات و در سایت دلان قابل انتخاب است. لازم به ذکر است که مرسولات شما از طریق پست مرکزی جمهوری اسلامی ایران بواسطه کد رهگیری مرسولات پستی ارسال خواهد شد.

۵-آیا می‏‌توانم سفارش خود را در روز و ساعت معینی تحویل بگیرم؟

پاسخ:  زمان رسیدن محصولات به دست شما پس از تحویل به پست، بر اساس محدوده جغرافیایی از ۲۴ تا ۷۲ ساعت متغیر است، بنابراین روز رسیدن سفارش با توجه به خدمات پستی مشخص است اما ساعت آن را نمی‏‌توان به طور دقیق تعیین کرد.

۶- آیا دلان به خارج از کشور محصول ارسال می کند؟

پاسخ:  در وضعیت حاضر به دلیل ممنوعیت ارسال زیورآلات و جواهرات به خارج از کشور از سوی قوانین گمرگ جمهوری اسلامی ایران، این مورد قابل انجام نمی باشد. اما شما می توانید برای عزیزان و آشنایان خود، محصولات دلان را از داخل کشور خریداری کرده و شخصاً برای ایشان ارسال نمایید.
مشتریانی که تمایل به خرید محصول از خارج از کشور دارند نیز می توانند از طریق آشنایان خود در ایران و از طریق خرید اینترنتی از سایت، اقدام به انتخاب و خرید محصول همچنین اتصال به درگاه های بانک توسط شبکه شتاب نمایند. بدیهیست محصول برای این افراد و به نشانی آنها در ایران ارسال خواهد شد.

۷- آیا می‏‌توانم سفارشی را که با پست پیشتاز یا سفارشی، ارسال شده رهگیری کنم؟

پاسخ: بله، شما برای رهگیری مرسوله ای که با پست پیشتاز یا سفارشی ارسال شده می‏‌توانید شماره ۱۰ یا ۲۰ رقمی مرسوله پیشتاز را در آدرس زیر وارد کنید: http://itemtracking.post.ir
کد رهگیری مربوطه به محض ارسال از سوی دلان، از طریق ایمیل برای مشتریان ارسال می گردد. که مشتریان می توانند با مراجعه به سامانه رهگیری مرسولات پستی (شرکت پست) از ارسال و زمان تحویل آن مطلع گردند. همچنین مشتریان می توانند با مراجعه به حساب کاربری خود از سفارشات و روند آن اطلاع لازم را کسب نمایند. این روند برای سفارشات ویژه نیز جاری می باشد.

آیا قیمت محصولات دلان به روز است؟

۱- آیا قیمت محصولات در سایت دلان به روز هستند؟

پاسخ:  بله، دلان به طور منظم قیمت‏ محصولات عرضه شده در وب‏ سایت خود را کنترل و به روز رسانی می‏‌کند.

۲- آیا برای مشتریان دائمی، خرید با تعداد بالا و یا خریدهای سازمانی قیمت‌‏ها متفاوت خواهد بود؟

پاسخ: محاسبه تخفیف برای همه مشتریان فقط بر اساس کارت تخفیف امکان پذیر است. اما در صورت خرید سازمانی و یا انبوه می توانید با بخش فروش دلان تماس حاصل نمایید تا کارشناسان شما را راهنمایی نمایند.

۳-آیا دلان در تهران یا سایر شهرها، شعبه یا نمایندگی دارد؟

پاسخ: در وضعیت حاضر تنها مرجع رسمی فروش محصولات دلان، وبسایت www.delanfashion.com است و این برند فقط از طریق فروش اینترنتی محصولات (از سایت دلان)، امنیت اصل بودن را برای مشتریان تضمین می کند و در هیچ نقطه‏‌ای از کشور شعبه یا نمایندگی فروش یا خدمات پس از فروش ندارد. لازم به ذکر است تمامی سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی و خدمات فروش قابل ارائه دلان از طریق دفتر مرکزی دلان که آدرس آن در وب سایت مندرج است؛ پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی از طریق ایمیل  info@delanfashion.com به دلان اطلاع دهید.